Reštaurácia Biele víno súd ponúka široké,

Služby pre jedálenský zariadenia

Všetky zariadenia, ktoré ponúkame položky z nášho menu za špeciálne ceny V tejto potravín výber patria francúzske vína, talianske, moravské biele víno z rôznych iných národov, červené poháre na víno, červené víno chladiča a aj iných zariadení. Ešte viac zostať v našich položka rozsah špeciály typ francúzskej čokolády, olivy a tiež olivový olej, pestom a tiež tapenád, terin, pate, rillet, a tiež konečne, podobne vynikajúca káva hacienda.

Služby pre jedálenský zariadenia

Samozrejme, že existujú dňa na deň dodávky výrobkov po Prahe. Pri nákupe ráno zavážíme zriadenie ten istý deň. Školenia zamestnancov, na udržanie predaj červené vína môže byť vykonané samostatne. Typické vášeň vodiča jedálenský zriadenie a našich spokojných zákazníkov, sú, že majú veľkú možnosť reštauračné služby. Na vykonanie týchto preferovaný výsledkov je nevyhnutné mať nielen výborný kuchár, ako aj vynikajúce odrody pohár vína, ale taktiež najúčinnejšie profesionálny tím, ktorý môže poradiť jedlo s úplne harmonizujícím biele víno, avšak v presne rovnakom čase posudzovaní jednotlivých chuťových preferencií, rovnako ako môžete o pohár vína na odoslanie rozsiahle informácie.

Snažíme sa prejsť zamestnancov stravovanie subjekty ako súčasť našich služieb podpory najviac skúseností služby reštaurácie vyhovovali spolu s požiadavkami ťažké klientov. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti spolupráce s mnohými prominentnej reštaurácie zaručujú optimálnu schopnosť, ako aj veľmi dobré výsledky. Školenia sa vyskytuje priamo v zariadení podniku, ako najlepšie vyhovuje konkrétnu operáciu. Závozy a tiež dodávky objednávky. Každodenné sme pripravení prijať a tiež dodať vašu objednávku. Univerzálny zásielky vykonanie osobné zásielky riešenie priamo z centrálneho stockroom. Po Prahe, máme možnosť zakúpiť sortiment zaviesť do 120 minút od potvrdenia objednávky.

Spektrum miestnych a tiež typické moravské špeciality a tiež rozmanité možnosti oboch biele aj červené vína sa tak ich vlastnej výroby, ako aj z rôznych iných popredných výrobcov Mikulov vinárskej oblasti. Spolu ponúkajú rôzne nealkoholické aj alkoholické nápoje, čapované pivo, Starobrno, kvalita kávy Britt Costarica, ako aj v horúcich letných dňoch navyše osviežujúce miešané nápoje. Schopnosť reštaurácie je 45 miest Tam je podobne leto balkón na ďalších 30 osôb.

Pre hodí zákazníkov v zariadeniach

reštaurácia ponúkané podobne raňajky formou švédskych stolov 8:00 -10:00 hod. Vínna pivnica leží v blízkosti jedálenský zariadenia, ako aj je prepojené prostredníctvom vinný finančnej inštitúcie. Možnosť skladovania je 170 miest, ako aj používa izba pre väčšie príležitosti svadby, oslavy, firemné večierky, teambuilding príležitostiach. Pre exkluzívne udalosti, menšie veľkosti meradle je pripravený na skladovanie spoločenská miestnosť s kapacite 20 miest.

Pre hodí zákazníkov v zariadeniach

V pivničných priestoroch sú ďalej použité pre archiváciu červeného vína a tiež v ľahu červených vín v barrique sudoch. V týchto miestach sú aj led samplings pozostávajúce z ochutnávky priamo zo suda, všetky zvukové normy živá ľudová hudba. Aktuálne poukázal na brehu červeného vína, potom využili na trvalé uloženie Vášho červené víno poklad, ktorý bol vlastne zabezpečené výborné podmienky pre trvalé skladovanie, ako aj rastu. Biele víno vyrobené môže byť dostal z vína tvorcovia klientom, že ako pôvodnú chuť. Milovníci gastronómie, rozlíšiť jedálenský zariadenia, strediská alebo mohovité firiem dopriať v nápoje, ktoré sú namiešať podľa vlastnej chuti.

Podľa odborníkov tak, aby vzniknúť odlišné a tiež rešpektovať nápoje, ktoré môžu nádherne zápas jedál, ako aj prekvapivo dopĺňať, ako aj sériu jednotlivých výrobcov. Vyhliadky sú inšpirované túžbu po jedinečnosti. Muž chce prezentovať niečo, čo nikto iný môže dodať, povedal AFP riaditeľ Novej Vinice Známok na krájanie Bloku. Počiatočné víno zmiešané pre exkluzívnych klientov, ako sú napríklad Česká spořitelna alebo dizajnér Helena Fejková. Pre reštaurácia Allegro, ktorá sa chváli michelin celebrity, vyrobené na objednávku cuvée Polyp. Praha stravovanie zriadenie Zinok a tiež Aromi mu zverené na prípravu nápojov s jeho menom.